Dungeon Finder (LFG) - Přehled | WoWka CZ

Dungeon Finder


DeadKarlos | 12. Září 2019 | Návštěvnost 824

 

Wrath of the Lich King Wrath of the Lich King

V aktualizaci 3.0.2 je mnoho nových zlepšení. Možná jeden z největších změn je uvedení nového Dungeon Finder (vyhledávač Dungeonu). Tento nový systém bude k dispozici pro všechny 5-hráčských dungeonů.

Tlačítko Dungeon Finder bude nahrazovat vlastnosti Looking For Group (Hledání party) aktuálně dostupný ve hře, a poskytuje dodatečné výhody.

Systém upozornění:

 • Připojit se jako Group nebo Solo - Join as a Group or Solo
 • Zkřížit Realm Instances/Grouping - Cross-Realm Instances/Grouping
 • Teleportování Instance - Instance Teleporting
 • Chytré porovnání skupiny - Smarter Group Matching
 • Daily Náhodné Dungeony - Daily Random Dungeons
 • Opakování náhodných Dungeonů - Repeat Random Dungeons
 • Vyberte si více dungeonů - Choose Multiple Dungeons
 • Hlasovací systém vykopnutí - Vote Kick system
 • Milující PUG Bonus - Lovin’ the PUG Bonuses
 • Hledání raidu - Looking For Raid
 • Aktualizace Need před Greed - Need Before Greed Updated
 • Group Disenchanting
 • Zkřížit vlastnost Realm Ignorace - Cross-Realm Ignore Feature

Seznam kanálů

 

 

Join as a Group or Solo


Stejně jako aktuální Looking For Group systém, hráči budou schopní se připojit do Dungeon Finder a vybrat si roli, kterou by rádi plnil uvnitř skupin: Healing, Damage, nebo Tank. Navíc, jakmile role byly identifikované, budou aplikovaný na všechny vybrané dungeony. Hráči nyní budou schopný si vybrat více dungeonů a již nebude omezený na tři. Systém také zlepšil vytvoření skupiny a dohazování schopnosti a vytvoří více vyvážených skupin při hodnocení vybraných rolí hráčů.

LFG kanál byl odpojený z Dungeon Finder a může být použitý v kýmkoliv hlavním městě, stejně jako aktuálně dostupný kanál obchodu.

Seznam kanálů

 

Cross-Realm Instances/Grouping

Při připojení k Dungeon Finder jako sólový hráč nebo s částečnou skupinou, dodateční náhodní hráči mohou být nalezený uvnitř stejného Battlegroup přes zkřížené realm instance.

Při nabízení schopnosti nového systému ke skupině s hráčem z dalších realmů uvnitř Battlegroup, nebudete schopní používat manuální pozvání určené hráčům ke skupinám.

 

Instance Teleporting

Když používáte Dungeon Finder k nalezení dungeonu, dostanete portál do vnitř dungeonu, stejně jako aktuální Battleground systém. Kdy opustíte instanci, budete vrácení předchozímu umístění. Pokud potřebujete opustit dočasně, jako pokud jde o opravy nebo koupit reagence, může se znova teleport zpět do dungeonu. Tato vlastnost může být použitý obě skupiny hledající další hráče a před příprava pěti skupiny, kdo používá Dungeon Finder.

 

Smarter Group Matching

Nový systém nyní bude pracovat přizpůsobovat aspoň jednomu zkušenému hráči pro přiřazený dungeon s méně zkušených hráčů ve skupině. To bude opatrně rovnat druhy povolání, a více konzistentně rovnat hráčům rovnajících se úrovní pro vybraný dungeon. Rozhraní bude také dovolovat hráčům vidět, jak mnoho hráči hledá skupiny, stejně jako průměrný čas skupin, který nástroj formoval.

 

Daily Random Dungeons

Hráči nebo skupiny si mohou vybrat určité dungeony nebo mohou místo toho dostat šance s náhodným Heroic nebo náhodný Normal dungeonem. Vybírat náhodně zprostředkované dodatečné výhody. Jestli porazíte posledního bosse v dungeonu, přijmete 2 Emblems of Frost za Heroic dungeony a 2 Emblems of Triumph za Normal dungeony. Navíc, po hráčích mají dostat 2 Emblems of Frost za první Heroic dungeon, který dělají za den, budou získávat 2 Emblems of Triumph za každý dodatečný náhodný Heroic dungeon v ten den. Tyto náhodné odměny vymění aktuální daily dungeon a daily Heroic dungeon questy. Aktuální NPC, kdo nabízí questy budou nabízet týdenní opakovatelná raid questy místo toho. Můžete také získat úroveň-vhodné odměny pro běžící náhodný pre-Wrath of the Lich King dungeony, zatímco jste dostal úroveň.

Seznam kanálů

 

Lovin’ the PUG

Hráči, kteří se účastní skupin s jedním nebo víc členů, kdo byl srovnatelný s náhodně ze vnitř Dungeon Finder přijme zvláštní odměny, zahrnující žádostivý Perky Pug nebojový mazlíček. Více náhodní hráči se skupinou, rychlejší mohou dostat vašeho nového mazlíčka!

 

Vote Kick

Hráči, kteří používají systém k nalezení dodatečné náhodné členy pro partu, bude poskytovat pár zvláštních vymožeností k fungující dobré pomoci. Volba loot je upevněná do aktualizovaný Need před Greed volbou (a nezměnitelný každým členem) a hráči mohou hlasovat pro odstranění ostatního člena party ze skupiny. Přijmutím čtyř hlasů aby někoho odstranili, avšak, zvažte sílu nováčka pečlivě.

 

Looking for Raid

K dispozici je nová volba pro hráče, kteří je mohou zpřístupnění přes raid informační obrazovku v rozhraní nebo napsání /lfr (LRF). Hráči budou také schopný, aby se účastnili určitého raidu týdenních questů a bude schopný prohlížet systémem ručně pro jiné hráče hledající raid dungeon skupinu. Toto rozhraní je oddělené z Dungeon Finder, platí jen pro raid obsah, a jen spojuje hráče ze stejného realmu.

 

Need Before Greed Updated

Need před Greed nyní rozezná výbavu příslušnou k povolání ve třech cestách: povolání musí být schopný vybavit předmět, čistá melee nebude rollovat na spellpower předměty, a povolání jsou omezené na jejich dominantní druh armoru (například, plate pro paladiny). Všechny předměty budou stále ještě dostupný přes greed roll žádný člen by neměl schopný používat předmět stejně, jako nová volba disnechant k dispozici pro všechny party.

 

Group Disenchanting

Hráči ve skupině s enchanterem budou mít volbu automaticky disenchant předměty, které nejsou prohlášené hráčem zevnitř okna lootu. Hráči budou mít tuto volbu dostupnou v obou premade skupinách a v náhodně odpovídající skupinám. Tato volba je k dispozici v jakémkoliv systému lootu, i když hráči nepoužívají nový Dungeon Finder.

 

Cross-Realm Ignore Feature

Zatímco nový Dungeon Finder poskytuje spoustu nových příležitostí k těm běžným pěti-hráčských dungeonů, zde je časovač, kde hráči nemusí stíhat. Daný, že skrz realm tohoto systému nepočítá s hráči k tomu, aby si vybrali členy party podle jména, my jsme rozšířili kapacitu seznamu ignorace a přidali kapacitu pro hráče k ignoraci charakterů z ostatních realmů. Můžete ignorovat charakter z jiné oblasti kdykoliv, zda je online nebo jste ve skupině s ním. Když si skupina hráče přeje ignorovat, jednoduše kliknete pravým tlačítkem na jméno v chat logu a vyberete Ignore. Můžete charakter ignorovat jinak, napsáním "/ignore [jméno charakteru] - [jméno realmu]".

 

 

 

Přehled

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006