Arenas | WoWka CZ

Arenas


DeadKarlos | 12. Září 2019 | Návštěvnost 642

 

Do Arény vstoupý dva týmy, pouze jeden jí může opustit. Dámy a pánové, to je jedinečný krvavý sport! Bojovníci ze všech oblastí života, jsou chováni pro nástrahy války, ale hledají bohatství a tady končí uznání.

V Arénách World of Warcraft se mluví o ostrém boji a chladnokrevný bojovníky místo boje proti sobě navzájem jako v gladiátorských bitvách pro čest, slávu a moc. Shromážděte vaše spojenectví, budujte vaše týmy, a připravujte se proti strašlivým nemilosrdným nepřátelům a bojujte o nejvyšší pozici v Arena Teamu.

 

Jste připraveni

Dobrodružství vám pomůže dozvědět se něco o svém povolání a zvolit specializace, ale boj proti hráči, zejména v arénách, je velmi odlišný zážitek. Předtím, než si můžete dopřát v této podobě bez jakýchkoli krveprolití, měli byste se seznámit s tempem a načasování PvP čelit v boji proti ostatním hráčům v přátelských duelech, a účast v Battlegrounds. Vítěžství v vám bude také umožňovat vylepšení vašich zbraní a brnění, které bude dobře sloužit na cestě Gladiátora.

 

Vyberte si správné vybavení

Vítězství vás bude zvedat nahoru po žebříčkách přes osobní a týmový zvyšující rating. Budete také získávat Conquest Points, silná měna pro nákup kvalitních epických zbraní, brnění a příslušenství k hlavnímu plnění. Tyto jemně vyrobené zbroje jsou navrženy pro zvýšení stavu a odolávat velké množství škod. Mějte však na paměti, že nebudete moci kupovat nejsilnější kousky, dokud nedosáhnete požadovaného ratingového hodnocení. Tvrdě bojujte, tvrdě trénujte.

 

PvE Arény


Bizmo's Brawlpub Mist of Pandaria
Deeprun Tram Alliance Alliance

Brawl'gar Arena Mist of Pandaria
Orgrimmar Horde Horde

Venkovní Arény


Gurubashi Arena
Cape of Stranglethorn

Circle of Blood The Burning Crusade
Blade's Edge Mountains

Arena Floor The Burning Crusade
Nagrand

Ashvane Company Yards Battle for Azeroth
Boralus

Bloody Grotto Battle for Azeroth
Mechagon

PvP Arény


Circle of Blood Arena The Burning Crusade
Blade's Edge Mountains

Ruins of Lordaeron The Burning Crusade
Tirisfal Glade

Ring of Trials The Burning Crusade
Nagrand

Dalaran Arena Wrath of the Lich King
Orgrimmar

Ring of Valor Wrath of the Lich King
Orgrimmar

Tol'Viron Arena Mist of Pandaria
Uldum

Tiger's Peak Mist of Pandaria
Shado-Pan Monastery

Ashamane's Fall Legion
Val'sharah

Black Rook Hold Arena Legion
Val'sharah

Hook Point Battle for Azeroth
Boralus

Mugambala Battle for Azeroth
Zuldazar

Robodrome Battle for Azeroth
Mechagon

Všichni za jednoho


První krok spočívá ve vytvoření Arena Teamu. Je to jednoduché: stačí otevřít PvP panel, kliknout na okno Arena Teamu, vyberte vhodnou velikost týmu, vyberte si banner, pojmenujte si ho, a jste připraveni. Stejně jako vojenské jednotky, Arena Team žije koordinací a umírají z nedostatku schopností. Chcete-li být konkurenceschopní, musíte si být vědomi svých silných a slabých stránek, a mít schopnost na volnou reakci pro změnu toku boje. Jakmile se stanou druhou přirozeností, je to jen otázka času, než začnete postupovat na pozice. Vstaňte (a najeste se hovězího masa na cestu) na výzvu svých konkurentů, nepřestávejte, dokud se nedostanete na vrchol.

 

Vytvoření vlastního týmu


Aréna Týmy jsou stejný jako guildy v tom, že jsou podobné jako parta hráčů s jejich vlastními jmény a symboly. Máte na výběr tři různé druhy týmů pro každý druh bojování zvlášť. Můžou se utkat hráči (2v2), 3v3 a 5v5. Můžete být v několika různých týmech zároveň, ale jen v jednom týmu; například, nemůžete být ve dvou různých 3v3 týmech, ale můžete být v 2v2 a v 5v5 týmu. Také, potřebujete mít 80 úroveň předtím, než se můžete připojit nebo vytvoříte Arena Team.

Vytvoření Arena Teamu je jako vytvoření guildy. Jednoduše koupíte týmovou listinu od pořadatele Areny, pojmenujte váš tým, vyberte vaše týmové barvy či loga a nasbírejte dostatečné podpisy od hráčů v závislosti na počtu hráčů v týmu (jeden dodatečný podpis pro 2v2 tým, dva podpisy pro 3v3, a čtyři podpisy pro 5v5). Když máte všechny podpisy, které potřebujete, můžete odevzdat vaši dokončenou týmovou listinu.

 

Boj v Aréně


Když jste jednou sestavený tým, je na čase, abychom ukázali sílu v Aréně. Dostanete se do Arény, jako když se připojujete do Battleground: promluvte s Arena Battlemaster a vyberte typ utkání, u kterého se chcete postavit do fronty. Můžete vybrat buď ranked hru nebo skrimish, která je cvičný boj u kterého nedostane Team Rating. Jednou tým stojí ve frontě, dohazovací systém bude hledat další tým s vhodnou pozicí, který proti vám bude hrát. Když naleznete utkání, oba týmy jsou teleprotovaný do arény a bude odpočítávat začátek zápasu.

Arena Battlemasters jsou umístěný vedle další battlemasters v hlavných městech. Ptejte se stráží na pokyny. Dodatečně, můžete začít aréna hry v Ring of Trials in Nagrand, Circle of Blood v Blade's Edge Mountains, a Gadgetzan. Největší hráči arény budou používat Arena Battlemaster v Shattrath City. Jako když se připojujete do Battlegroundu, po utkání bude tým teleportovaný k battlemaster, kde vstoupil váš tým ve frontě.

Boje v Aréně podléhá sadě zvláštních pravidel. Nejdůležitější najdete níže. Doporučujeme obeznámit sebe s těmito pravidly, předtím než začnete vaše první utkání.

Před-zápasový Countdown na začátku každého utkání, oba týmy jsou umístěné v odděleném vyčkávacím prostoru na protějších koncích arény, začíná odpočítávání. Připravte k boji!

 • Každé existující buffy a vyčarovaný předměty bude očištěný nebo vymazaný při vstupování. Toto zajišťuje, že uvnitř buffy nejsou používané, a žádné vyčarované předměty od hráčů, nejsou aktuální ve vaší skupině, která mohou být používané.
 • Vaše zdraví a mana jsou nastavená do plna.
 • Mana/Rage/Energy ceny jsou snížené na nulu během odpočítávání tak, že týmy mohou rychle buffovat a připravit se na utkání.
 • Soul Shard ceny jsou snížené na nulu, tak že warlocks mohou vyvolat Healthstones pro jejich partu bez potřeby, aby přinesla nadměrné množství kamenů pro jejich skupinu. Toto znamená, že také warlocks mohou vyvolat pety během této doby bez použití soul shard.
 • Pety jsou odvolaný při vstupování do arény. Hráči je musí znova vyvolat jenom při vstupování.
 • Hráči nemůžou měnit armor jakmile bitva v aréně začala, i když jsou mimo combat. Vyměňování armor bude stále ještě možná během jednominutové přípravy před bitvou. Hain hand, off hand a střelecké zbraně můžete přepínat v boji, které jsou ještě povolený.
 • Nelze konzumovat jiný než bandages, Arena Water, a vyčarovaných předmětů, které mohou být používané, zatímco jsi v aréně.

Týmové vlajky každý hráč nese automaticky vlajku, která signalizuje jaký tým, je který.

Boj! Po vypršení odpočítávání, se vrata otevřou a utkání oficiálně začínám. Používejte týmovou práci, koordinaci a komunikaci k porážce vašich oponentů! Nebudete mít informace o tom, kdo jsou vaši oponenti nebo jaká je jejich povolání, dokud utkání začíná.

Smrt v Aréně, kdy je charakter poražený v Aréně utkání, budou mít volbu pobíhat okolo a "diváka" jako duch kliknutím na vhodné možnosti ve spouštěcím oknu ducha. Jako divák, můžete pohybovat volně kolem arény a díváte se na akci, ale nemůže nic vidět nebo působit společně s dalšími hráči.

Vítězné Podmínky, každé Aréna utkání je hra Last Man Standing, význam, že utkání skončilo jenom, když všechny charaktery z jednoho týmu jsou mrtvý, s dalším týmem byl vítěz. Je zde 47 minutové časové omezení pro Aréna utkání.

 

Další informace

 • Schopnosti/kouzla/předměty s cooldowns déle než 15 minut, nemohou být použitý, zatímco jsi v aréně.
 • Je zde power-up, který vám dovolí vidět stealth nebo neviditelné hráče, ale zvýšení damage, které dostáváte o 5%. Trvání je 15 sekund. To vám dovolí bojovat proti hráčům, kdo se pokouší udržet se skrytý v utkání.
 • Když hráči vstoupí do Arény, veškerý cooldowns na kouzlech nebo předmětech, které mají 15 minut nebo méně jsou resetované. To vám dovolí mít všechny dostupné schopnosti, kdy boj začíná.
 • Hráči mohou používat příkaz /teamquit nebo /teamdisband k opuštění Aréna tým. Například: /teamquit 2v2
 • Poslední peta, kterého měl hráč vyvolaný, bude opět odvolaný uvnitř Arény při opuštění.
 • Předměty, které jsou indikované jako quest předměty v jejich tooltips a mají schopnosti "použití" nebo jsou "equip" tak nebudou pracovat v arénách.
 • Personal Rating: Množství hráčovo osobního hodnocení můžete lézt nad týmovým hodnocení co je nyní uzavřené.
 • Výhody pro pití mimo boje byl opožděné zatímco jsi v Aréně. Nyní to bere čtyři sekundy před plnou výhodou mana obnovení, co bude účinkovat.
 • Jestli Personal Rating chrakterů je 150 nebo více bodů pod týmem hodnocení, budou vydělávat body založené na jejich osobním hodnocením namísto hodnocení týmu.
 • Jestli průměrný Personal Rating fronty hráčů pro hru je 150 bodů nebo více pod týmovým hodnocením, tým bude ve frontě proti stejnému oponentovy nebo podobně průměrnému Personal Rating.
 • Hráči se obávali uvnitř Arény (v celém světě nebo uvnitř zdí arény) bude teleportovaný zpět do středu mapy arény.

 

 

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006