Voice Chat - Přehled | WoWka CZ

Voice Chat


DeadKarlos | 12. Září 2019 | Návštěvnost 781

 

The Burning Crusade The Burning Crusade

Online text chat je skoro tak starý jako sám Internet. Ale i přestože můžete chatovat s přáteli v reálném čase, to neznamená, že je to vždy nejvíce účinný způsob jak komunikovat. Představte si zběsile psaní textu, aby varoval členy vaší party o dalším pohybu bosse při společném pohybu k udržování pozornosti bosse.

Nebo vyložení mimo aréně proti inteligentním lidským oponentům, kteří budou předvídat vaše akce a využívat nějaké slabosti. Píšící zpráva vašemu týmu stojí cenné sekundy, čas, který můžete použít odporovat vaši oponentovu strategii nebo dokonce vezmete jeden z jejich členů ven z boje. Zkrátka, psaní někdy není správná volba.

Voice chat, zbrusu nová vlastnost představená v Aktualizaci hry 2.2.0, nechá tě a tvoji přátelé mluví přímo sobě navzájem používání mikrofonu nebo sluchátek s mikrofonem namísto textového psaní. S touto vzrušující novou vlastností, můžete mluvit s vaší partou, vaši raid partu, vaše bojiště, a dokonce hráči v uživatelských kanálech, které můžete vytvořit a měnit. Všechno je svázaný do user-friendly chat interface, které vám dovolí řídit, měnit, a modifikovat veškeré vaše chat kanály:

 

Nastavení


Umožnění voice chatu ve World of Warcraft je docela jednoduché, směřující přímí postup:

 1. Ujistit že máte váš mikrofon připojený k vašemu počítači předtím, než zapnete hru. Jestli váš mikrofon potřebuje být zapnutý, ujistit se, že je aktivní a unmuted.
 2. Přejděte do World of Warcraft main menu.
 3. Jděte do Sound & Voice settings (bude se jen zobrazovat jako Sound & Vocie, jestli voice chat je povolený na vašem realmu).
 4. Klikněte na tlačítko "Voice" na spodu nastavení k předložení voice chat options.
 5. V okně voice options, klikněte na "Enable Voice Chat" zaškrtávající rámeček.
 6. Voice chat je nyní povolený.

Umožnění voice chatu ve World of Warcraft je docela jednoduché, směřující přímí postup:

 1. Ujistit že máte váš mikrofon připojený k vašemu počítači předtím, než zapnete hru. Jestli váš mikrofon potřebuje být zapnutý, ujistit se, že je aktivní a unmuted.
 2. Přejděte do World of Warcraft main menu.
 3. Jděte do Sound & Voice settings (bude se jen zobrazovat jako Sound & Vocie, jestli voice chat je povolený na vašem realmu).
 4. Klikněte na tlačítko "Voice" na spodu nastavení k předložení voice chat options.
 5. V okně voice options, klikněte na "Enable Voice Chat" zaškrtávající rámeček.
 6. Voice chat je nyní povolený.

Nastavení

 

 

Potom co jste povolili voice chat, tak byste měli být spokojení k funkčnosti. Avšak, můžete strávit několik málo minut nastavováním voice chat settings k zajištění, že dostanete nejlepší výkon z vašeho systému.

 • Enable microphone: Ujistit se jestli je box zkontrolovaný, tak můžete mluvit použitím mikrofonu. Vyberte váš vstup mikrofonu z dropdown přímo dole tohoto zaškrtávajícího rámečku.
 • Microphone volume: Nastavuje vstupní úroveň vašeho mikrofonu. Ideální hlasitost rozsah se může lišit pro každý typ mikrofonu, tak je to dobrý nápad, abyste experimentovali k nalezení hlasitosti, která vám vyhovuje.
 • Microphone test: Zatímco nastavíte vaši úroveň hlasitosti, použití testu jak slyší jiní váš hlas. Klikněte na tlačítko "play" aby slyšel vás hlas. Pohrávejte si s tím do té doby, než najdete dobrou hlasitost.
 • Speakers: Zde můžete vybrat výstupní zařízení, kde uslyšíte herní zvuk. Jestli máte sluchátka s mikrofonem, například, si můžete vybrat, zda uslyšíte hru skrz vaše regulérní reproduktory nebo vaše sluchátka s mikrofonem, kterýkoli upřednostňujete.
 • Game audio fade: Toto nechá nastavit kolik hlasitosti herních zvuků a hudby je snížené při dalším mluvením lidi ve voice chat. Toto je zvláště užitečné v akci na bosse, kde bojové zvuky mohou přemoct povídání v partě.

 

Voice chat režim nastavení dává kontrolu nad tím, jak začnete vysílat když chcete mluvit ve voice chat kanálu. Jsou zde dvě volby: "Push-to-Talk" a "Voice-Activated".

 • Push-to-Talk: Potřebujete držet klávesu, jestli chcete mluvit, jako u přenosné vysílačky. Můžete přiřadit nějakou klávesu k této funkci. Jestliže máte rádi zvuk, aby hrál, pokaždé když zmáčknete nebo pustit tlačítko Push-to-Talk, vyberte "Push-to-Talk Sound" zaškrtávající rámeček. Tato volba vám dává perfektní kontrolu, nad to, kdy jiní mohou slyšet vás, ale vyžaduje, abyste to ručně aktivovali.
 • Voice-Activated: Kdykoli váš mikrofon zvuku mimo určitou hranici, voice chat bude aktivovaný. Toto je účelnost jestli si chcete si povídat přes hands-free, ale to může být spouštěný každým zvukem, a nemusí to být váš hlas. Jestli jste v hlučném prostředí, Push-to-Talk může být vhodnější.

 

Parental Control


Můžete nastavit účet voice chat privilegia přes Parental Control (rodičovský zámek) vlastnost v account management části stránek World of Warcraft. Můžete kompletně uvolnit nebo vyřadit voice chat, nebo můžete nastavit, že to dovolit poslouchající, ale nemluvením.

K nastavení účtu voice chat settings, jednoduše přihlášením do systému při výběru parental controls jak normální, pak lokalizujte voice chat controls. Vyberte úroveň, kam chcete přidělit tento účet, pak změny uložíte.

 

Voice Chat a Inferface Chat


Potom co jsi povolili voice chat a nastavil nastavení, aby se rovnala vašemu systému a vašim předvolbám, je čas vyzkoušet důkladně nové vlastnosti chatu. Předložte herní sociální rozhraní zmáčknutím "O". Další, kliknutí na tlačítko "Chat" pro přesun do rozhraní Chat Kanál. Zde, najdete všechny nástroje, které potřebujete připojit, opustit, vytvořit, a moderovat vaše kanály.

 

Seznam kanálů


Na levé straně v Chat Channels uvidíte seznam chat kanálů, kde jste aktuálně. Jestli zdůrazníte kliknutím na jeden z těchto kanálů, pravá strana ukáže seznam dalších aktuálních lidí v tomto kanálu. Nějaké zvláštní kanály.v seznamu kanálu můžou být šedivý; tyto kanály zahrnují partu, raid, battleground, trade a looking for group. Tyto kanály mají rezervované body pro ně standardně, tak se ukážou ve vašem seznamu dokonce, když nejsi aktuálně. Můžete opustit tyto kanály k volnému místu v seznamu kanálu jednou, když se stali aktivní (například, obchod se stává jen aktivní, kdy jste v jednom z hlavního města).

Jestliže je voice chat aktivovaný, můžete vybrat jeden z kanálů v tomto seznamu kanálů, to znamená, že se můžete zúčastnit voice chat kanálů. Abys to udělal, jednoduše kliknete pravým tlačítkem na kanál a vyberte "Enable Voice" z kontextového menu. Můžete udělat jenom u poarty, raid, battleground, nebo jeden z vlastních aktivních voice kanálu. Také, se můžete účastnit jen jednoho voice chatu najednou, jestliže chcete umožnit mluvit na dalším kanálu, musíte opustit předchozí kanál.

 • Joining or creating a channel (Připojit nebo vytvorit kanál):Můžete připojit kanál nebo vytvoříte vaše vlastní uživatelské kanály skrz rozhraní chatu kliknutím na tlačítko "Add" v spodním pravém rohu. To předloží dialogové okno vyzýváním jméno kanálu a volitelné heslo pro kanál. Přidávání hesla vašemu kanálu zabrání nezvaným lidem, kteří neznají heslo vstoupit do vašeho kanálu. Jenom kliknete na "Okay", kanál bude vytvořený (jestli ještě neexistuje) a objeví se v seznamu kanálů na levé straně. Jestli kanál již existuje, budete připojení tomu kanálu. Můžete připojit oba způsoby standardní a uživatelský, tak například jestli jste opustil kanál trade, local defense, a battleground, či nějaký bod, můžete se spojit znovu kliknutím na tlačítko "Join" a vstupujte do jména kanálu. Jestliže bys chtěl přidat heslo k již vytvořenému uživatelskému kanálu, tak klikněte pravým tlačítkem na jméno kanálu a vyberte "Set Password" ze souvislého menu.
 • Leaving a channel (Opustit kanál): Jednoduše kliknutí pravým tlačítkem na jméno kanálu v seznamu kanálu a vybereš "Leave" ze souvislého menu.
 • Inviting players to your channel (Pozvání hráče do vašeho kanálu): Můžete pozvat další hráče do uživatelských kanálů. Může to být užitečný, jestli jste v kanálu, který je chráněný heslem a chce přidat dalšího hráče bez použití hesla. Kliknutím pravým tlačítkem na custom channel v seznamu kanálů a vyberte "Invite" ze souvislého menu. Toto předloží dialogové okno k vyzvání pro vstup jména hráče, který si přejete pozvat. Hráč uvidí dialogové okno dotazující se, zda chce přijmout pozvání, podobný pozvání do party. Jestliže je pozvání přijaté, hráč vstoupí do kanálu bez toho, aby musel zadávat heslo.

Seznam kanálů

 

Nástroje moderování kanálů


Hráči mohou moderovat vlastní nebo party/raid kanály. Toto je účelnost chcete-li trochu větší kontrolu nad tím, kdo mluví, nebo jestli máte hráče, který nerespektuje váš kanál. Jako party/raid vůdce nebo tvůrce kanálu, máte několik různých moderátorských nastavení, můžete zpřístupnit kliknutím pravým tlačítkem myši na jméno hráče v seznamu hráčů na pravé straně od rozhraní chat.

 • Whisper: Otevře okamžitý text, kde můžete psát zprávu jenom tomu hráči, který bude schopný ji vidět.
 • Invite: Odesílá pozvání vybranému hráči. Jestli jste ve veřejném kanálu jako general chat nebo trade nebo custom channel, můžete použít toto rychlé pozvání přátel.
 • Target: Dělá z vybraného hráče aktuální cíl pro cílená kouzla a schopnosti.
 • Make Moderator: Dává vybrané privilegia moderování hráči v tomto kanálu.
 • Remove Moderator: Vezme privilegia moderování pryč z vybraného hráče.
 • Mute: Tato volba přidá vybraného hráče k vašemu "Muted" seznamu. Nemůžete slyšet potlačované hráče ve voice chatu, ale můžete ještě číst jejich texty v regulérním chatu. Hráči na vaši "Ignore" seznamu budou filtrovaný v oba textový a hlasový chat.

  Pro kouknutí na váš "Muted" seznam, vyberte tlačítko "Friends". Váš "Muted" seznam je vedle "Ignore" seznamu. Můžete odstranit mute výběrem jejich jména v seznamu a kliknutí na tlačítko "Unmute".
 • Silence in Channel: Zabraňuje vybranému hráči v používání voice chatu v tomto kanálu. Umlčení je odlišné od potlačování (mute) v tom vyřazení ovlivňuje jen, co slyšíte, při umlčení filtruje jakéhokoliv hráče ven z kanálu.

Nástroje moderování kanálů

 

Voice Channel Picker


Levé kliknutí vás přivede do UI chat kanálu, zatímco pravé klinutí vás převede do seznamu dostupných kanálů, jestliže tam jsou. Jestliže to nedělá, jedná jako levý kliknutí.

 

Tipy a řešení problémů


 • Tipy Voice Chat
 • Voice chat je standardně blokovaný.
 • Můžete mít aktivní jenom voice chat v jednom kanálu najednou.
 • Moderátoři kanálu aparty/raid vůdci mohou potlačit hráče pro všechny další v kanálu.
 • Voice chat není moderní od Blizzardu. My doporučujeme seznámení vás s panelem nástrojů, aby držely nepříjemný nebo rozkladný šumivý hlas.
 • Maximálně pět lidí můžete slyšet současně skrz voice chat.
 • Voice chat od serverů jsou oddělený z herních realmů, můžete si ještě povídat při členění, nebo dokonce při (alt-tabulátor) ven ze hry jestli máte "Sound in Background" volba umožněná ve hře zvukové nastavení.
 • Při přesměrování party do raidu se automaticky přesunete do raidu kanálu.
 • Voice chat bude zobrazovat štítek se jménem pro toho, kdo mluví, kdy jste v uživatelském kanálu.

 

Řešení problémů Voice Chat


 • USB sluchátka s mikrofonem musí být zapojený před spuštěním hra nebo nebudou rozpoznaný při pokoušení k použití.
 • Jestliže pociťujete, že váš zvuk je příliš zticha, pohrajte si s vaší hlasitostí mikrofonu v herním nastavení a ve vašich zvukových ovládacích panelech v operačním systému.
 • Nemůžeš mluvit, jestli nemáte mikrofon. Zajistěte, že váš mikrofon je zapojený správně, že zvukové možnosti ve vašem operačním systému jsou stanovené tak, že vaše "line in" nebo "mic" není zeslabený a je dostupný v hlasitosti nastavení. Odkažte se na vaše sluchátka s mikrofonem výrobní dokumentace mikrofonu pro pomoc.
 • Kvalita vašeho mikrofonu bude dopadat na kvalitu audio, a že jde zvuk k ostatním. Dokonce všeobecné značky někdy používají nižší část kvality.
 • Jestli není slyšet vůbec nic, ujistí se, že vhodná zařízení jsou vybraná uvnitř voice options.

 

 

 

Přehled

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006