Legion | WoWka CZ

Legion


DeadKarlos | 12. Září 2019 | Návštěvnost 687

 

World of Warcraft: Legion je šestý datadisk pro World of Warcraft. Datadisk Legion byl oznámen na BlizzConu 2016. a spuštěn 30. srpna 2016.

The Burning Legion (Plamenná Legie) se chystá do Azerothu s nekončenou invazí, zatímco černokněžník Gul’dan usiluje o tajemné ostatky Illidana the Betrayer - kompletní ostatky pro rituál k vyvolání Dark Titan Sargeras.

Svět se rozpadá pod invazí, je třeba vzít zbraně s nespoutanou mocí starověkých artefaktů a vytvořit zakázanou dohodu s pomstychtivými lovci Illidari Demon. Pouze vy a vaši spojenci, mohou ukončit Legii a zabránit pádu celého Azerothu.

Legion Logo

 

 

Celkový přehled


 • Zvýšená úroveň charakterů na 110
 • Character Boost: okamžité zvýšení jednoho charakteru na úroveň 100
 • Nové povolání: Demon Hunter
 • Order Class Halls je podobné jako Garrisons, ale pro každé povolání
 • Nový kontinent: Broken Isles
 • Artefakty: přizpůsobují zbraně s neuvěřitelnou mocí
 • Předělaný honor systém
 • Přidáno 36 nových artefaktů pro každou specializaci
 • Stovky questů přes The Broken Isles
 • World Quests
 • Kampaně ras: odemkne epický příběh ras, jak si najít šampiony, aby se připojili k vašemu řádu
 • Nové Dungeony a Raidy
 • Nový World Bosses
 • Nový Honor talent systém PvP
 • Character Boost: okamžité zvýšení jednoho charakteru na úroveň 100

 

Reklama

 

Nové povolání


Gnome bude mít povolání Hunter

Demon Hunter

Ovládněte své nepřátelé jako Demon Hunter, elfí vyvrhel se dokáže postavit proti strašlivé síle Legie. Vykazující vynikající mobilituu a nadpřirozeným pocitem vědomí, Demon Hunteři mohou proniknout do zakázaných mocí v době, které nutně potřebuje se proměnit do děsivé Fel formy. Zaměřte se na Havoc a zničit každého, kdo se postaví do cesty s ohnivými démonickými útoky. Nebo se specializujte na Vengeance a můžete jít proti nejsilnějším démonům, odolávat masivním útokům s plnou nenávistí.

 

 • Je pouze pro Night Elfy a Blood Elfy
 • Má dvě specializace: Havoc (DPS) a Vengeance (tank)
 • Typ: DPS, Tank
 • Využívá: zdraví, Fury a Pain
 • Zbroj: látková a kožená
 • Zbraně: dýky, sekery (jednoruční), mace (jednoruční), meče (jednoruční), nový typ zbraně warglaive

 

Demon Hunter

 

Spectral Sight

Spectral Sight

Demon Hunteři popírají své skutečné pravomoce vnímání. Opírají se o magicky rozšířený pohled odhalit nepřátelé, a to i těch, které se schovávají za překážkami.

 

Metamorphosis

Metamorphosis

Demon Hunteři se transformovali do pekelných forem, která zvyšuje jejich rozsáhlé síly: Poškození zaměřené Illidari získává neuvěřitelnou rychlost a poškození, které umožní ukončit trápení nepřátel.

 

Unrivaled Mobility

Unrivaled Mobility

Demon Hunteři mohou zdvojnásobit jejich skok, skočit do boje a nebo ven z boje. Dokonce mohou rozvinout svá obrovská křídla, s kterými může chvilku létat a překvapit nepřátele ze vzduchu.

 

Vengeance (Tank)

Vengeance (Tank)

Havoc (DPS)

Havoc (DPS)

 

Reklama

 

Artefakty


Ovládněte zbraně s neuvěřitelnou silou

Pouze v Azeroth jsou nejvíce ostřílení veteráni, kteří mají odvahu ovládat artefakty legend proti Plamenné Legii. U kovaných zbranění roste moc, u kterých můžete změnit své schopnosti, slyšet zvuky a vcítit se do boje. Vymodelujte si svůj artefakt v dokonalý vražedný nástroj.

Ashbringer

Ashbringer

Paladin Two-handed Sword

 

Maw of the Damned

Maw of the Damned

Death Knight Two-handed Axe

 

Sheilun, Staff of the Mists

Sheilun, Staff of the Mists

Monk Staff

 

Ebonchill, Greatstaff of Alodi

Ebonchill, Greatstaff of Alodi

Mage Staff

 

Thas’dorah, Legacy of the Windrunners

Thas’dorah, Legacy of the Windrunners

Hunter Marksman Bow

 

Reklama

 

 

 

Frakce


Court of Farondis Neutrální (Související s Azsuna)

Dreamweavers Neutrální (Související s Val'sharah)

Highmountain Tribe Neutrální (Související s Highmountain)

The Nightfallen Neutrální (Související s Suramar)

The Wardens Neutrální (Související s rare mobs)

Valarjar Neutrální (Související s Stormheim)

Talon's Vengeance Neutrální (Související s PvP system)

Armies of Legionfall Neutrální (Související s Broken Shore)

Argussian Reach Neutrální (Související s Krokuun and Mac'Aree)

Army of the Light Neutrální (Související s Antoran Wastes and Krokuun)

 

 

Nové město


Neutrální Neutrální

Dalaran

 

 

Nový kontinent


Broken Isles

Statečné epicentrum démonů invaze - the Broken Isles, země s bohatými starověkými divy. Prozkoumejte lesy, kolosální pohoří a města nočních elfů starší než samotné lidské civilizace. Ale přirozené nebezpečí číhají i zde: Twisted Satyrs, Savage Drogbar, a prokletý Kvaldir. K překonání těchto hrozeb, budete potřebovat jedinečnou Class Hall pro své charaktery povolání a posílat své pomocníky na lov v Pillars of Creation - tajemství do spásy Azerothu.

Northrend

 

Broken Isles

Argus

 

 

Dungeony a raidy


Dungeony - Broken Isles

 

Dungeony - Eastern Kingdoms

 

Dungeony - Argus

 

Raidy - Broken Isles

 

Raidy - Argus

 

 

Reklama

 

Hrdinové a zloduši


Maiev Shadowsong

Maiev Shadowsong

Strážkyně (Watchers) jsou nechvalně známé mezi nočními elfy, Maiev Shadowsong je legenda. Slavná pro její zázračnou schopností chytat každého nepřítele, Maiev vystopovala Illidana Stormrage (zrádce), celou cestu až do Black Temple v Outlandu. Po jeho zániku byl uvězněn následovníky Illidari, kteří přísahali, že nikdy nedovolí lovcům démonů vstoupit zpět do světa.

 

Anduin Wrynn

Anduin Wrynn

Anduin, dědic trůnu Stormwindu je na svůj věk moudrý. Hodně krát využil diplomacii k ukončení konfliktů, inspirující i jeho válečníka otce složit zbraně ve snaze o mír. Diplomacie má své meze, a s některými zloduchy se dohodnout nedá. Vzhledem k tomu, že Plamenná legie ohrožuje Azeroth. Aduin se dozví skutečnou cenu míru… a zda je ochoten ji zaplatit.

 

Genn Greymane

Genn Greymane

V posledních letech se prošedivělý vůdce Gilneasu utrpěl mnoho těžkostí: syn a jeho národ padl pod mocí královny Sylvanas Winderunner a její Forsaken (Nemrtví), kde málem ztratil svou lidskost kvůli Worgenskému prokletí. Přesto z těchto tragédií našel Genn novou sílu a odvahu. Je odhodlaný bojovat zuby a drápy proti jakémukoli nepříteli, který ohrožuje bezpečnost Aliance.

 

Khadgar

Khadgar

Přestože nebyl schopný zastavit Gul'dana před otevřením hrobky (Tomb of Sargeras), což Legie opět zaplavila Azeroth, Khadgar je rozhodnutý najít prostředky, aby uzavřel portál a zabránil invazi Legie. Ví, že je nezbytné k dosažení úspěchu spojit síly s největšími mistry Azerothu, dokonce i nesouhlasné názory mluví proti koalici, a rizikem konečně zničit démony.

 

Sylvanas Windrunner

Sylvanas Windrunner

Nemilosrdná vůdkyně Forsaken je impozantní šampionka. Ale s příchodem Plamenné Legie nebyl její zájem vyšší. Když Sylvanas zahynula, její zánik bude začátkem věčného zatracení. Všechno, co stojí mezi ní a záhubou je Val'kyr, ale jen málo z těchto duchovních strážců zůstane. Jak se její osud blíží k propasti, musí Sylvanas rozhodnout, jak daleko půjde, aby ochránila svůj lid… a ať to stojí víc jak její duše.

 

Xavius

Xavius

Xavius kdysi terorizoval Azeroth s utrpením, které téměř zničilo bariéry mezi realitou a snem. Jeho machinace skončila porážkou, ale dostal další šanci na pomstu. Nyní Xavius vede útok na Val'sharah, kde je zkažený Strom světa Shaladrassil a šíří zkaženost Emerald Nightmare. S armádou děsivých satyrů, bude Xavirus nezastavitelný před ničím, dokud nedosáhne svého cíle porazit všechny, kteří jsou proti Plamenné legii.

 

Tidemistress Athissa

Tidemistress Athissa

Královna Azshara, bývalá vůdkyně prastarých nočních elfů, vládne Nagám s nejvyšší autoritou. Má hodně služebníků, ale jen málokdo se může shodnout s fantastickou oddaností Athissa. Na rozkaz své královny, Athissa je připravena vést masivní armádu do Azsuny, oblast známá kvůli dávno ztracené mocné titánské relikvie. Nikdo se nepostaví mezi Athissinu a její kořisti.

 

Dargrul the Underking

Dargrul the Underking

Po staletí žili taurenské a drogbarské kmeny Highmountain v míru. Ale brzy po příchodu Legie, drogbarský vůdce zvaný Dargrul Underking zničil tuto jednotu a ukradl kladivo (Hammer of Khaz'goroth), mocný artefakt chráněný taureny Highmountain. Použitím strašlivé síly kladiva (Hammer, the Underking) plánuje převzít kontrolu nad Highmountainem.

 

Gul'dan

Gul'dan

Gul'dan je věrný jenom pánům Plamenné Legii. Na Draenoru, orkský černokněžník prahnoucí po moci, málem zotročil celou rasu ve službách démonů. Ačkoli jeho plány selhaly Gul'dan přežil. Pod vedením Legie, byl vyhoštěn do Azerothu, aby otevřel bránu pro ohromnou invazi, s kterou se Horda a Aliance nikdy nestřetli.

 

Illidan Stormrage

Illidan Stormrage

Po pádě Black Temple, mrtvola pána Outlandu, Illidana Stormrage, zmizela. Nikdo nezná skutečný osud Illidanových ostatků, ale legenda říká, že Strážkyně Maiev Shadowsong vzala jeho zlomené tělo do Vault of the Wardens, aby jeho temná a přetrvávající duše by mohla trpět zbytek věčného trestu - spolu se svými stoupenci, obávanými Illidari. Spravedlnost musí být pořád.

 

Reklama

 

Obrázky


 

Mapy


 

Tapety


Tapeta 1

Tapeta 2

 

 

Odkazy


Rozšíření

 

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006