Battlegrounds | WoWka CZ

Battlegrounds


DeadKarlos | 12. Září 2019 | Návštěvnost 630

 

Battlegrounds (BG) kde polovina bitvy zůstává naživu, je významný strategický bod mezi Aliancí a Hordou. V zákopech, lesy a pláně těchto oblastech je důkazem, hráči bojují s příslušníky opačné frakce při vyplňování široké škály cílů Nenechte se unést v zápalu boje, zaměřujte se na poslání a držte se svých bojových bratří a sester. Mějte se za co chytit, nenechávejte nic nechráněné a nikdy, nebojujte na silnicích. Pamatujte si, že existuje více čestných bodů vítězství; vše se obrátí v prach, a v prach zůstane.

Battlegrounds představuje klíčové lokality, kde se tento zápas vystupňoval do totální války. Každé bojiště představuje různé výzvy a prostředí, a vítězství zde muset být dosažený ne skrz naprostá čísla, ale skrz strategii, schopnosti, a statečnosti.

Capture the Flag IconCapture the Flag

Vplížit se do nepřátelské pevnosti, kde seberete symbol hrdosti (vlajku) a vrátit vítězně na svou vlastní vlajku.

Resource race

Warsong Gulch World of Warcraft
(Přidané 1.5.0)

Twin Peaks Cataclysm
(Přidané 4.0.3)

 

Resource race IconEpic Battlegrounds

Udržujte zdroje plynoucí vaší frakce, udržení a zachycení uzlů. Narušení činosti nepřátel může být cestou k vítězství.

Resource race

Arathi Basin World of Warcraft
(Přidané 1.7.0)

Eye of The Storm The Burning Crusade
(Přidané 2.0.3)

Battle for Gilneas Cataclysm
(Přidané 4.0.1)

Silvershard Mines Mist of Pandaria
(Přidané 5.0.4)

Temple of Kotmogu Mist of Pandaria
(Přidané 5.0.4)

Deepwind Gorge Mist of Pandaria
(Přidané 5.3.0)

Seething Shore Legion
(Přidané 7.3.5)

 

Epic battlegrounds IconWarfare

Jeďte na bitevní pole a střetněte se s nepřátelskou silou. Spálte jejich věže, zničte jejich obranu a eliminujte.

Warfare

Alterac Valley World of Warcraft
(Přidané 1.5.0)

Strand of the Ancients Wrath of the Lich King
(Zrušené 8.0.1)

Isle of Conquest Wrath of the Lich King
(Přidané 3.2.0)

 

 

Dodatečné informace


Úspěšné bitvyÚspěšné bitvy

Nic nemůže zcela odpovídat pocitu přechodu ocele nebo házení kouzel, proti živému, dýchající soupeř, který může předpovídat každý váš pohyb. PvP je šílený a vyžaduje rychlé reakce, tím, že se ujistíte, že zmapujete tlačítka na klávesnici namísto použití tlačítka myši. Bojuj dobrý souboj a budete moct zazpívat válečné příběhy na nejbližší hospodě vedle svých (dobrých) kolegů v každém okamžiku.

Hledání slávyHledání slávy

Pro tvrzený bojovníky, kteří se chtějí odlišit od ostatních, je tu pěkný výběr pro získání Achievementů, z nichž některé udělí vzácné odměny (například. cool tituly). Pokud chcete více informací, zkontrolujte deník. Kdo ví? Jeden den můžete být ctěný jako přemožitel, nebo možná úctívaný Arena Master.

Ozbrojený a nebezpečnýOzbrojený a nebezpečný

Armáda potřebuje vojáky a vojáci potřebují vybavení. Přineste vítěžství svojí frakce a získejte body na nákup válečných strojů od místního obchodníka: zbraně, zbroj, prsteny, vylepšení, trinkety a dokonce i mounty připravený do bitvy. Tyto předměty dají dostatečnou výhodu v boji a dále zlepšit svou šanci, pokud jde do tuhého, že se z ní dostanete. Musíte být stále ve střehu.

OblečeníOblečení

Nikdy nebylo tak snadné rovnou skočit do akce a nemít žádné brnění, které nebude stačit při začínající cestě. Chcete-li něco navíc, můžete získat začínající PvP set. Blacksmiths, Leatherworkers, Tailors mohou pro vás sestavit materiály, které nejsou příliš těžké nebo nákladné k získání. Bez ohledu na to, jakou cestu si zvolíte, je pořád čas na válku.

Možnosti nastavení

Když bubny války začínají bouřit, volba je na vašich rukách. Ať už máte na výběr nejbližší dostupné fronty (Random Battlegrounds), nebo ste se rozhodli dbát na Call to Arms (týdení Battleground), budete odměněni dalšími měny PvP. Naopak, pokud chcete vybrat své bitvy, můžete si vybrat konkrétní Battlegrounds.

Poté, co jste zjistili jak se dostat do bitvy a získali své zbraně a brnění, je na čase dělat si zářezy. Sestavte elitní bojovou jednotku devíti podobně smyšlejících s přáteli nebo guildou, a jděte hlavou do Rate Battlegrounds. To bude klást na své schopnosti a dovednosti týmové práce k jedinečnému testu pro nějvětší výzvu přijmout největší odměny.

 

 

 

 

Discord

  • TOPlist
  • Blizzard
  • Battle.net
  • Pegi 12
  • Online hra
  • Násilí
  • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006