Human - Rasa | WoWka CZ
Rasa | Základní rasa | Alliance Alliance

Human


DeadKarlos | 17. Října 2019 | Návštěvnost 645

 

Lidé ze Stormwindu jsou houževnatou rasou, potom co přežili invazi divokých Orků během První Války. Během Druhé Války, se armády ze Stormwindu shromažďují a s Aliancí získat znovu jejich mateřskou zemi Azeroth.

Po úspěchu Druhé Války, byl Stormwind přestavěný a lidská civilizace začala kvést po celé jižní zemi. S nedávnou invazí Plamenné legie - která opustila severní království z rozvalin Lordaeronu - Stormwind nyní stojí jako poslední obrana lidské civilizace.

Obránci království

Nedávné objevy ukázaly, že lidé pocházejí z barbarského vrykulu, napůl obřích válečníků, kteří žijí v Northrendu. Časní lidé byli primárně rozptýlenými a kmenovými lidmi po několik tisíciletí, dokud rostoucí síla trollské říše nevynutila jejich strategické sjednocení. Tak byl vytvořen národ Arathor, spolu s jeho hlavním městem, městským státem Strom.

Human

Historie


Po staletí míru se stále více nezávislé městské státy Arathoru rozdělily na království: Gilneas na západ, Alterac, Dalaran a Lordaeron na severozápad, Kul Tiras na jihozápad a Stormwind na daleký jih. Strom sám byl přejmenován na Stromgarde a zůstal mocným královstvím.

Ale zasáhla katastrofa, když se orkská Horda objevila na Azerothu a rozdrtila Stormwind na ruiny. Přeživší města, včetně mladého prince Variana Wrynna, uprchli do Lordaeronu, kde se vůdci sedmi království rozhodli znovu se sjednotit na Alianci Lordaeronu. Společně se jim podařilo porazit Hordu. Mír pro Alianci se však ukázal jako dočasný.

S rostoucími náklady na údržbu Gilneas a Stromgarde stáhli svá království z Aliance. Pak přišel nákaza, který zabila tisíce lidí a přeměnila je na nemrtvé služebníky krále Lichů. Lordaeronův princ, Arthas Menethil, byl zmanipulován králem Lichů, což vedlo k tomu, že Arthas zabil svého otce a vydal se do Northrendu, kde se spojil se svým pánem a stal se dalším králem Lichů. Dalších pět let Arthas zůstal v Northrendu, kde plánoval a stavěl svojí armádu.

Ale předtím, než mohl Arthas uvolnit svou nashromážděnou sílu, spojili se lidé a další rasy dohromady a zajistili nákladné vítězství. Členové Hordy a Aliance zahájili v Northrendu samostatné kampaně a jejich úsilí vyústilo v porážku Lich Kinga.

Království Stormwindu se stalo nejsilnější baštou lidstva a nejsilnější silou v nynější multirasové Alianci. Nyní se lidé Stormwindu pevně drží principů cti a spravedlnosti, když brání své osady a spojence.

 

 

Rasové vlastnosti


Every Man for HimselfEvery Man for Himself - aktivní - 2 min cooldown
Odstraňuje veškerý omračující účinky.

 

DiplomacyDiplomacy - pasivní
Získáváte o 10% více reputace ze všech frakcí.

 

The Human SpiritThe Human Spirit - pasivní
Získáváte bonusy o 2% více pro všechny sekundární staty (Haste, Critical Strike, Mastery, Versality) ze všech zdrojů.

 

 

Logo

 

Dostupná povolání


MageMage

WoW

PaladinPaladin

WoW

PriestPriest

WoW

RogueRogue

WoW

WarlockWarlock

WoW

WarriorWarrior

WoW

Death knightDeath knight

WotLK

HunterHunter

Cataclysm

MonkMonk

Mists of Pandaria

 

 

Obecné informace


Začínající oblast: Northshire (Elwynn Forest)

Hlavní město: Stormwind City

Rasový mount: Kůň

Vládce: Anduin Wrynn (Současný) King Varian Wrynn (Dříve)

Jazyk: Common

 

 

Začínající oblast


Elwynn Forest


Klidné lesy na jihu od města Stormwind se zdají být klidnější než kdykoli od pádu Defias Brotherhood, ale obyvatelé Elwynnského lesa jsou stěží nečinní. Jsou zde pole k setí, práce v dolech a sekání stromů. Stormwind po celou svou okázalost a vznešenost netrvá dlouho bez stálého proudu potravin a zásob na podporu obyvatel města. Tato výměna je čím dál více ohrožena invazemi koboldů, začarovanými spory mezi farmáři a útoky divokých zvířat.

Northshire Abbey zůstává oddané náboru a výcviku dobrodruhů dost statečných, aby pomohli udržet mír. Stejně tak orkové Blackrock shromažďují své síly v nedalekých Redridge Mountains. Odpadlí orkové jsou připraveni konečně zničit své staré lidské nepřátele v Elwynnském lese.

Elwynn Forest

 

Město


Stormwind City


Žádné město lépe neprokazuje lidské odhodlání než Stormwind. Stormwind, zničený během invaze Hordy do Azerothu, byl po druhé válce pečlivě rekonstruován Cechem kameníků. Části města byly znovu zbourány, když Deathwing, zkažený černý drak, brutálně napadl Stormwind, ale ostatní nepoškozené čtvrti jsou díky svým pracovitým obyvatelům krásnější než kdy jindy. Od nádherné katedrály Cathedral of Light, která slouží jako hlavní duchovní centrum, až po úctu inspirující Valley of Heroes, která připomíná oběti věrných šampiónů Stormwindu, a představuje skutečně odvážné srdce lidstva.

Stormwind City

 

Vůdce


Anduin Wrynn


V důsledku invaze Plamenné legie ztratili občané Stormwind a Aliance svého vůdce, velkého krále Variana Wrynna. Anduin ztratil svého otce a část své neviny, když byl pověřen velením armád Aliance uprostřed násilné války, což byl úkol, pro něj žalostně nepřipravený. Anduin znovu a znovu použil diplomacie k ukončení konfliktu a inspiroval dokonce i svého válečného otce, aby složil zbraně ve snaze o mír. Ale diplomacie má své meze a některé darebáky ušetřit. Protože stupňující se válka s Hordou ohrožuje vše, co Anduin drží, a nyní vede své armády, aby hledali nové spojence. Jeho konečným cílem je ukončit krveprolití, které se mu tak hnusí ... i když to znamená, že si zašpiní ruce.

Anduin Wrynn

 

Rasový mount


Horse


Tito věrní oři nesli své lidské pány do boje od doby před První válkou. Tyto mounti, známé svou rychlostí a temperamentní jízdou, se dokonale hodí pro jejich hrdinské jezdce. Evendales v Elwynn Forest je oceněn dobrodruhy zvláště za jejich věrnost a vytrvalost tváří v tvář nebezpečí. Díky své velké popularitě se tito koně nacházejí také v Theramore a dokonce i ve Wetlands.

Horse

 

 

Galery


 

 

Změna aktualizace


Warlords of Draenor Patch 6.0.2 (2014-14-10):

 • Odstraněná rasová vlastnost Sword Specialization a Mace Specialization.
 • Aktualizovaný model rasy.

Mist of Pandaria Patch 5.0.4 (2012-28-08): Přidané povolání Monk.

Cataclysm Patch 4.0.3a (2010-23-11): Přidané povolání Hunter.

Cataclysm Patch 4.0.1 (2010-12-10): Odstraněná rasová vlastnost Perception.

Wrath of the Lich King Patch 3.0.2 (2008-14-10):

 • Přidaná rasová vlastnost Every Man for Himself.
 • Přidané povolání Death Knight.

 

 

Odstraněné vlastnosti


PerceptionPerception - aktivní - 2 min cooldown (Zrušené 4.0.1)
Aktivovaná rozšiřuje rádius detekce Stealth nepřátel. Trvá 20 sekund.

 

The Human SpiritThe Human Spirit - pasivní (Změněné 7.0.3)
Zvyšuje Spirit o 5%.

 

Sword SpecializationSword Specialization - pasivní (Zrušené 6.0.2)
Zvyšuje se znalosti se Swords One-Hand, Two-Handed o 1%.

 

Mace SpecializationMace Specialization - pasivní (Zrušené 6.0.2)
Zvyšuje se znalosti s Maces One-Hand, Two-Handed o 1%.

 

 

 

 

Odkazy


Seznam hratelné rasy

Alliance Alliance
Neutrální Neutrální
Horde Horde

Základní rasa | Spojenecká rasa

 

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006