Website - Rasa | WoWka CZ

Troll


DeadKarlos | 17. Října 2019 | Návštěvnost 646

 

Trollové kmene Darkspear jsou jedním z hratelných ras Hordy ve hře World of Warcraft. Trollové jsou starověcí a široce rozšíření lidé, kteří mají nejvíce živý životní styl a útočí na jiné rasy v dohledu. Darkspears původně pocházeli z džunglí Stranglethorn, ale poté, co byli vytlačeni dalšími kmeny, našli nepravděpodobné přátelství s orky a odpluli s nimi do nových zemí.

Trollové začínají v Echo Isles a jejich hlavní město je Darkspear Isle (malá osada). Trollský rasový mount je Raptor a jejich jazyk je Zandali. Naučili se také Orcish pro komunikaci se svými spojenci.

Mystický spiklenci

Divocí trollové z Azerothu jsou proslulí krutostí, temnou mystikou a nenávistí vůči všem ostatním rasám. Jedinou výjimkou mezi trolly je kmen Darkspear. Tento hrdý kmen, sužovan historií podřazeností a vyhnanství, byl na pokraji vyhynutí, když náčelník Thrall a jeho mocné hordské síly ztroskotali na vzdálený ostrov v South Seas během silné bouře.

Troll

Historie


Darkspear Trollové, vedeni moudrým Sen'jinem, opustili své předsudky a statečně bojovali bok po boku s Hordou, aby porazili skupinu trollů zasahujících do jejich džungle. Nicméně, Darkspear byl brzy vyhnán z ostrova zuřivou skupinou šelem, kteté chtěli uklidnit tajemnou mořskou čarodějnici. V šílenství byl Sen'jin zabit.

Thrall pozval Trolly z Darkspear do Hordy a dal jim nový domov podél pobřeží Durotaru; Echo Isles. Ale neštěstí zasáhlo znovu; lékař čaroděj Zalazane zradil své domorodé kmeny, zotročil je jako bezduché služebníky a nutil Trolly, aby bojovali za svůj nový domov. Po vítězství Hordy proti kruli Lichů v Northrendu se Vol'jin spojil s svým rodem - mocnými duchy uctívanými trolly - a zajistil vítězství nad Echo Isles.

Když byl drsný ork Garrosh jmenován válečníkem a otevřeně projevil své opovržení nad Trolly, mnoho rozčarovaných trollů opustilo hlavní město Hordy, Orgrimmar. Garroshovy zrady a zločiny proti jiným Hordským rasám vedly k jeho depozici v rukou Thrall, který jmenoval Vol'jina za nového válečníka.

Vol'jinova vláda jako válečník byl poznamenán konfliktem. V důsledku Garroshovy depozice se zrádný ork domluvil s nepoctivým členem Bronze Dragonflight, aby otevřel portál do Draenoru, kde pomáhal formovat novou armádu Iron Horde při útoku na Azeroth. Vol'jin vedl Darkspear kmen a Hordu skrze Temný portál, čímž ukončil tuto hrozbu.

Jak je jim neznámo, warlock Gul'dan unikl do Azerothu a měl v úmyslu otevřít starou hrobku Sargerasu, aby umožnil Plamenné legii napadnout Azeroth. V brutální bitvě o Broken Shore byl Vol'jin smrtelně zraněn. Přestože byl považován za hrdinu, jeho ztráta byla pro Darkspear strašnou ranou. Od Vol'jinovy smrti si trollové zasloužili místo v Hordě jen jako posila a jsou připraveni čelit všemu, co by je mohlo ohrozit.

 

 

Rasové vlastnosti


BerserkingBerserking - aktivní - 3 min cooldown
Zvyšuje haste u melee, ranged a kouzlení o 15% na 10 sekund.

 

Da Voodoo ShuffleDa Voodoo Shuffle - pasivní
Snižuje trvání všech účinků přerušujícího pohybu o 20%.

 

RegenerationRegeneration - pasivní
Zvyšuje rychlost obnovení Životů o 10%. 10% celkového života obnovení probíhá během boje.

 

Beast SlayingBeast Slaying - pasivní
Zvýšené zkušenosti ze zabijení Beasts o 20%.

 

 

Logo Forsaken

 

Dostupná povolání


HunterHunter

WoW

MageMage

WoW

PriestPriest

WoW

RogueRogue

WoW

ShamanShaman

WoW

WarriorWarrior

WoW

Death knightDeath knight

WotLK

DruidDruid

Cataclysm

WarlockWarlock

Cataclysm

MonkMonk

Mists of Pandaria

 

 

Obecné informace


Startovní Lokace: Echo Isles, Durotar

Hlavní město: Orgrimmar

Rasový mount: Raptor

Vládce: Rokhan (Současný) Vol'jin (Dříve)

Jazyk: Zandali, Orcish

 

 

Začínající oblast


Echo Isles


Echo Isles jsou malý shluk tropických pevnin, který se nachází nedaleko vyprahlého pobřeží Durotaru. Kromě toho, že je to domov trollů klanu Darkspear, tak se souostroví hemží raptory, tygry a dalšími nebezpečnými dravci. Přesto nepřátelská zvěř je nejmenší starostí kmene. Přestože Trollové z kmene Darkspear osvobodili Echo Isles od od Zalazane, nedávno se objevila tajemná mořská čarodějnice, která začala používat její temnou čarodějnici, aby zničila způsob života trollů. Naga se navíc zmocnila území severně od Darkspear Isle. Poté, co byli Trollové z kmene Darkspear po své historii v exilu, jsou připraveni se obětovat, aby chránili svůj domov. I nyní se na Darkspear Isle připravuje nová generace neohrožených trollů, připravený dát život pro budoucnost kmene.

Echo Isles

 

Město


Darkspear Isle


Od té doby, co porazil zrádného doktora čaroděje Zalazane, kmen Darkspear neúnavně pracoval na opevnění svého domova na ostrově Darkspear Isle. Tento džunglový ostrov, pokrytý chýší a mostů, se stal symbolem slávy kmene, i když v době, kdy osud trollů zůstává nejistý kvůli šokující ztrátě jejich vůdce Vol'jina. Bez ohledu na to se kmen Darkspear zavázal, že bude stát pevně a čelit jakýmkoli výzvám, které před sebou čekají.

Darkspear Isle

 

Vůdce


Žádný


Po celá léta se Darkspear trollové spoléhali na vedení moudrého Vol'jina. Pod jeho vedením snášeli mnoho krizí a výzev, které by jinak zničily jejich jednotu. Když Plamenná legie napadl Azeroth, Vol'jin bojoval na frontách. V žáru bitvy byl těžce zraněn a jeho duch později přešel do říše za ním. Přestože jeho tragická smrt při osudové bitvě o Broken Shore otřásla kmen Darkspear až do jejího jádra, trollové Darkspear jsou stále stejně oddaní Hordě.

Žádný

 

Rasový mount


Raptor


Divoký Raptoři z Kalimdoru okouzlili trolly z kmene Darkspear již od jejich příchodu na ostrovy Echo Isles před lety. Kmen považuje raptory za nejčistší ztělesnění lovecké podstaty, a jako takový je zkrocený plaz jako cestovní mount. Zkušení jezdci Darkspear dokonce vědí, jak nasměrovávat raptory aby vyhovovali jejich vůli. Držení těchto predátorů je také jedním z nejpříznivějších symbolů mezi trolly; mnoho z nich zemřelo při pokusu nějakého chytit, protože jsou rychlý a smrtící.

Raptor

 

 

Galery


 

 

Změna aktualizace


Warlords of Draenor Patch 6.0.2 (2014-14-10):

 • Aktualizovaný model rasy.
 • Odstraněná rasová vlastnost Dead Eye.

Mist of Pandaria Patch 5.0.4 (2012-28-08):

 • Přidané povolání Monk.
 • Odstraněná rasová vlastnost Bow Specialization, a nahrazená za Dead Eye.

Cataclysm Patch 4.0.3 (2010-23-11):

 • Trollové začínají s vlastní jedinečnou oblastí na ostrově Darkspear Isle, místo aby sdíleli Valley of Trials s orky.
 • Přidané povolání Druid a Warlock.

Wrath of the Lich King Patch 3.0.2 (2008-14-1): Přidané povolání Death Knight.

 

 

Odstraněné vlastnosti


Dead EyeDead Eye - pasivní (Zrušené 6.0.2)
Zvýšené znalosti s guns, bows, a crossbows o 1%.

 

Bow SpecializationBow Specialization - pasivní (Změněné na Dead Eye 5.0.4)
Zvyšuje šanci na kritický úder s Bows Weapons o 1%.

 

 

 

 

Odkazy


Seznam hratelné rasy

Alliance Alliance
Neutrální Neutrální
Horde Horde

Základní rasa | Spojenecká rasa

 

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006