Website - Rasa | WoWka CZ

Undead


DeadKarlos | 17. Října 2019 | Návštěvnost 582

 

Undead mají volné tyranské pravidla od Lich King, odpadlá skupina nemrtvých usiluje o udržení vlastní svobodnou vůli při ničení všech, kdo jim oponuje. Známý jako Forsaken, tato skupina věnovaná pro sloužení vůdce, smrtonošky královny Sylvanas Windrunner.

Tyto temní válečníci mají ustanovenou tajnou pevnost pod rozvalinami Lordaeronu bývalého hlavního města. Umístěný hluboko pod prokletý Tirisfal Glades, labyrintový Undercity je rozlehlá bašta zla.

Vytrvalost nemrtvých

Smrt nenabízela útěk pro počet nemrtvých zabitých během kampaně krále Lichů, aby vykopali živobytí od Lordaerona. Místo toho království padlo a jako přisluhovači Pohromy byli nuceni vést bezbožnou válku proti všemu ... a všem…, které kdysi považovali za milované.

Undead

Historie


Když po třetí válce se král Lichů osvobodil od železné vůle svého pána, získal obrovskou armádu nemrtvých. Tato svoboda vypadala jako požehnání, ale bývalí nemrtví byli brzy mučeni vzpomínkami na hrůzy, které spáchali jako nesmyslná Pohroma. Ti, kteří nespadli do šílenství, čelili chladné realizaci: celý Azeroth usiloval o jejich zničení.

Ve své nejtemnější hodině byli odpadlíci nemrtví shromážděni Sylvanas Windrunner, bývalý generál Rangerů z Quel'thalasu, která také získal zpět svou svobodu od krále Lichů. Pod vedením nové královny nemrtvý - známé jako Forsaken - založila Undercity pod troskami Lordaeronu.

Aby Sylvanas podpořila své vlastní cíle a ochránila svůj nadějný národ, rozhodla se vytvořit spojenectví. Mezi nimi byli Tauren z Thunder Bluff, který viděl v Forsaken možnost vykoupení. Tauren tedy přesvědčil tehdejšího válečníka Thralla, aby vytvořil spojenectví výhodnosti mezi Forsaken a Hordou. Forsaken pomáhali Hordě s masivní ofenzívou proti králi Lichů a vyžadovali pomstu na jejich nenáviděného nepřítele.

Vítězství stálo velkou cenu; Grand Apothecary Putress zradil Forsaken a uvolnil nový mor, který zdecimoval přítele i nepřítele, zatímco dreadlord Varimathras se zmocnil Undercity, který téměř zabil Sylvanas. Nepřátelé byli nakonec zabiti a Forsaken byl obnoven, ale debakl vyvolal mezi Hordou podezření ohledně schopnosti Sylvanas vést a zajistit loajalitu Forsaken.

Přesto byla oddanost Forsaken znovu prokázána, když Sylvanas pomohl Hordě osvobodit Orgrimmar od ovládnutí válečníka Garroshe Hellscreama, který se snažil zotročit ostatní rasy pod orkskou nadvládou. Nyní tito bezmocní nemrtví opevňují Undercity, když se připravují na smrtící budoucnost, o které se domnívají, že je nevyhnutelná.

 

 

Rasové vlastnosti


Will of the ForsakenWill of the Forsaken - aktivní - 3 min cooldown
Odstraní účinky Charm, Fear a Sleep. To sdílí 30 sekund cooldown s jinými podobnými účinky.

 

Shadow ResistanceShadow Resistance - pasivní
Snižuje Shadow poškození, které dostanete o 1%.

 

CannibalizeCannibalize - aktivní - 2 min cooldown
Získáváte o 10% více reputace ze všech frakcí.

 

Touch of the GraveTouch of the Grave - pasivní
Získáváte bonusy o 2% více pro všechny sekundární staty (Haste, Critical Strike, Mastery, Versality) ze všech zdrojů.

 

Logo Forsaken

 

Dostupná povolání


MageMage

WoW

PriestPriest

WoW

RogueRogue

WoW

WarlockWarlock

WoW

WarriorWarrior

WoW

Death knightDeath knight

WotLK

HunterHunter

Cataclysm

MonkMonk

Mists of Pandaria

 

 

Obecné informace


Startovní Lokace: Deathknell (Tirisfal Glades)

Hlavní město: Undercity

Rasový mount: Skeletal horse

Vládce: Sylvanas Windrunner

Jazyk: Gutterspeak, Orcish

 

 

Začínající oblast


Tirisfal Glades


Kdysi srdce Lordaeronu byl Tirisfal Glades zemí krásných kopců a zlatých pastvin. Když království padlo při Pohromě nemrtvých, tato zelenající oblast se proměnila v sužovanou pustinu, sotva schopnou udržet ubývající zbytky života, které stále existovaly.

Tirisfal Glades

 

Město


The Undercity


Během třetí války bylo kdysi slavné město Lordaeronu, hlavní město, zdecimováno armádou Pohromy pod velením prince Arthase Menethila. Když Arthasovo nemrtví pokračovali ve své cestě proti živým na celém kontinentu, tak zničili město, aby vytvořil nové město "Undercity". Tyto plány však byly přerušeny, když Arthas odešel do Northrendu, aby pomohl svému pánovi, králi Lichů.

O několik let později královna Sylvanas a její odpadlíci nemrtví, známí jako Forsaken, prohlásili Undercity za vlastní a dokončili klikatou síť katakomb a krypty, kterou Pohroma začala stavět. Kromě toho, že se Undercity na okamžik zmocnil zrádce Forsaken Grand Apothecary Putress a dreadlord Varimathras, od té doby zůstává pod silnou kontrolou Sylvanas. Dnes protékají řeky jedovatého kalu všemi cestami obrovského města Undercity. Jedovaté výpary a pachy jedu pronikající do každého rohu pevnosti z něj dělaly místo téměř nesnesitelné pro živé členy Hordy. Avšak pro Sylvanas a její prokleté následovníky se Undercity stalo tolik potřebným útočištěm ve světě, kde se její druh stále bojí a loví.

The Undercity

 

Vůdce


Sylvanas Windrunner


Když byla Sylvanas Windrunner statečným generálem rangerů Quel'Thalasu, high elfvů, její vůdčí schopnosti a válečná zdatnost nebyly stejné. Během třetí války statečně bránila své království před invazí Pohromy vedenou rytířem smrti Arthasem. Nakonec však Sylvanas padl v bitvě. Spíše než pocta generála rangerou rychlou smrtí, Artas vytrhl její duši a proměnil ji v královnu Banshee (smrtonošky): mazaný a pomstychtivý agent krále Lichů zmocněného nenávistí.

Sylvanas Windrunner

 

Rasový mount


Skeletal Horse


Když nákaza krále Lichů zamořila Lordaeron, tak zdecimovala víc než populaci království nemrtvými. Mnoho z ušlechtilých koní žijících v oblasti také podlehlo trápení a podobně jako jejich nemrtví protějšky jim nebyl poskytnut mír smrti.

Skeletal Horse

 

 

Galery


 

 

Změna aktualizace


Warlords of Draenor Patch 6.0.2 (2014-14-10): Aktualizovaný model rasy.

Mist of Pandaria Patch 5.0.4 (2012-28-08):

  • Přidané povolání Monk.
  • Odstraněná rasová vlastnost Underwater Breathing, a nahrazená s Touch of the Grave.
  • Změněná rasová vlastnost Shadow Resistance

Cataclysm Patch 4.0.3a (2010-23-11): Přidané povolání Hunter.

Wrath of the Lich King Patch 3.0.2 (2008-14-1): Přidané povolání Death Knight.

 

 

Odstraněné vlastnosti


Underwater BreathingUnderwater Breathing - pasivní (Zrušené 5.0.4)
Trvání dechu pod vodou je o 233% delší než normálně.

 

Shadow ResistanceShadow Resistance - pasivní (Změněné 5.0.4)
Snižuje šanci být zasažen Shadow kouzly o 2%.

 

 

 

 

Odkazy


Seznam hratelné rasy

Alliance Alliance
Neutrální Neutrální
Horde Horde

Základní rasa | Spojenecká rasa

 

 

 

 

Discord

  • TOPlist
  • Blizzard
  • Battle.net
  • Pegi 12
  • Online hra
  • Násilí
  • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006