Pandaren - Rasa | WoWka CZ
Rasa | Základní rasa | Alliance Alliance Horde Horde

Pandaren


DeadKarlos | 17. Října 2019 | Návštěvnost 845

 

Mists of Pandaria Mist of Pandaria

Pandaren ze Shen-zin Su je nová hratelná rasa ve World of Warcraft: Mists of Pandaria. Jsou k dispozici pro Alianci i Hordu, první rasa ve World of Warcraft, který má tuto volbu. Pandareny jsou prastaré a tajemné a dlouho zůstaly skryté. Nyní, když se znovu připojili ke světu, řád Tushui přislíbil věrnost Alianci a řád Huojin našel společnost v Horde.

Jejich začínající lokalitou je Wandering Isle na obří želvě, která pluje po Azerothových oceánech. Na konci questové linie ostrova (kolem 10. úrovni) si hráči budou moci vybrat, ke které frakci (Aliance nebo Horda) se připojí, a poté se nebudou moci pomocí herních prostředků změnit. Jejich rasový mount je dračí želva a mluví jako hlavní jazyk Pandaren. Když se jeden z nich připojí k Alianci nebo Hordě, učí se Common nebo Orcish jazyk, aby mohli komunikovat se svými spojenci.

Harmonický nomádi

Tajemný pandaren, spojený s mýtem a legendou, zřídkakdy viděn a ještě zřídka pochopen, byl dlouho záhadou pro ostatní rasy Azerothu. Ušlechtilá historie pandarenů se táhne tisíce let, daleko před říší člověka a ještě před slunečním svitem světa.

Pandaren

 

Historie


Obyvatelé podivuhodné a úrodné země, kdysi pandaren pracovali pod palčivým palcem monstrózní rasy starověkých válečníků známých jako mogu. Prostřednictvím houževnatosti, diplomacie a jedinečné formy neozbrojeného boje pandaren zvládli úspěšnou revoluci, která sesadila mogu a založila pandarenskou říši, která by prosperovala tisíce let.

Čestné a plné lásky k dobré společnosti, dobrému jídlu - a tu a tam, dobré přátelské rvačce - spokojení pandareni žily v odloučení, díky čemuž jejich kultura mohla vzkvétat a prospívat mimo vliv vnějšího prostředí světa. Každopádně se však pandaren rodí s touhou po dobrodružství, které soupeří s jeho žízní po silném pití, a vyrazí prozkoumat za břehy Pandaria.

Jedním z nejslavnějších takových putujících byl sládek Chen Stormstout, který se vydal hledat exotické ingredience pro své speciální pivo a likvidoval nedílnou součást založení Hordy.

Během bezútěšných dnů, které předcházely slunečnímu světu, když démoni zaplavili Azerothu a vhodili celou říši do ohrožení, poslední císař pandaren objevil způsob, jak chránit svou zemi před devastací. Jeho dohoda o osudu zahalila jeho zemi v nepropustné mlze deset tisíc let. Nyní, když se někteří pandareny spojí s Hordy a jiní s Aliancí, všichni se vydávají ven léčit svět mimo svou domovinu.

 

 

Rasové vlastnosti


Neutral FactionNeutral Faction
Pandaren si může zvolit frakci Aliance nebo Hordy, po dokončení dobrodružného putování na ostrově.

 

EpicureanEpicurean - pasivní
Zvyšuje výhody z potravin o 100%.

 

GourmandGourmand - pasivní
Zvyšuje skill Cooking o 15.

 

Inner PeaceInner Peace - pasivní
Zkušenosti z odpočinku trvají dvakrát déle.

 

BouncyBouncy - pasivní
Dostává o 50% méně poškození při pádu.

 

Quaking PalmQuaking Palm - aktivní - 2 min cooldown
Zasáhne cíl bleskovou rychlostí, znehybní cíl na 4 sekundy a vypne váš útok.

 

Logo Pandaren

 

 

Dostupná povolání


HunterHunter

Mists of Pandaria

MageMage

Mists of Pandaria

MonkMonk

Mists of Pandaria

PriestPriest

Mists of Pandaria

RogueRogue

Mists of Pandaria

ShamanShaman

Mists of Pandaria

WarriorWarrior

Mists of Pandaria

Death knightDeath knight

Shadowlands

 

 

Obecné informace


Startovní Lokace: Shang Xi Training Grounds, The Wandering Isle

Hlavní město: Stormwind

Rasový mount: Dragon Turtle

Vládce: Alliance Aysa Cloudsinger a Horde Ji Firepaw

Jazyk: Pandaren, Common nebo Orcish

Změna frakce

 

 

Začínající oblast


The Wandering Isle


Opravdu se jedná o vzácné pandareny, kteří hledali cestu za mlhy Pandarie. Před generacemi se pandarenští průzkumníci začali shromažďovat na zádech obří želvy: Shen-zin Su. Tato velká mořská želva plavala po Azerothových oceánech stovky let a nakonec ztratila kontakt s jejich domovem zahaleným mlhou.

Zde na "Wandering Isle" mladý, dychtivý pandaren cvičí a učí se, zapojuje se do falešných bojů proti sobě a ovládá nástroje a formy bojových umění.

Když se Shen-zin Su blíží k Maelstromu, život na Wandering Isle - kdysi tichý a poučný - je vržen do krize. Země se stává nestabilní a samotný život Shen-zina Su je ohrožen, protože velká želva se vrhá do nestabilního vzorce, který může být smrtící.

Jako jeden z nejslibnějších pandarenských poutníků musíte odhalit skutečnou hrozbu pro Wandering Isle. Ale problém, kterému čelí velká želva, má několik možných řešení a studenti ostrova se rozcházejí v tom, jak to vyřešit. Vaše rozhodnutí bude utvářet budoucnost a označí cestu pandarenů ve změněném světě.

The Wandering Isle

 

Kontinent


Pandaria


Od té doby, co byl svět před více než deseti tisíci lety zahalen mlhou, byla starověká říše Pandárie válkou nedotčena. Její bujné lesy a pohoří s oblázky jsou domovem komplexního ekosystému původních ras a exotických tvorů. Je to vlast záhadných pandarenů, rasa, která slaví život naplno, i když je obléhána starodávnou hrozbou.

Nový kontinent se zjevuje do zničeného světa, právě když se Aliance a Horda přibližují k válce, která pohltí všechny na Azerothu. Rozdělí se Pandaria, aby odhalila spasení světa? Nebo bude bitva o kontrolu této bohaté a dechberoucí nové země tlačit dvě mocné frakce přes pokraj války a aý do úplného zničení?

Pandaria

 

Vůdce


Alliance: Aysa Cloudsinger / Horde: Ji Firepaw


Alliance:

Aysa Cloudsinger je následovníkem cesty řádu Tushui, který věří v život ctihodný prostřednictvím meditace, přísného výcviku a morálního přesvědčení. Půvabná a připravená, Aysa dosáhla dokonalé podoby a rafinovaného intelektu díky pečlivé praxi. Můžete následovat řád Tushui s Aysou. Věří, že úspěch v každém úsilí nikdy neospravedlňuje nečestné skutky. Zatímco Aliance obsahuje rozmanitou směs kultur, Aysa je přitahována vysokými ideály a hodnotami, které spojují Alianci dohromady.

Horde:

Ji Firepaw, stoupenec přímější Houjinovy ​​filosofie, trvá na tom, že nečinnost je největší nespravedlností. Ji má za to, že je čest bránit domov a rodinu bez ohledu na cenu. Odchozí, vášnivý a ne jeden pro hluboké zamyšlení, je vždycky první v roztržce. Ji zjistí, že je přitahován drsnou praktičností, která definuje Hordu, a přestože ho to stálo draho, rozhodl se opustit Wandering Isle a nést prapor Hordy.

Alliance: Aysa Cloudsinger / Horde: Ji Firepaw

 

Rasový mount


Dragon Turtle


Pandareny již dlouho hledají mounty, které ztělesňují jejich hodnoty: trpělivost a sílu. Díky přirozeně pancéřované kůži, dokonce i chůze (bez ohledu na to, jak je cestující těžký) a uvolněnému přístupu, který vítá dlouhé cesty, je Dragon Turtle ideální pro pandarenského dobrodruha. Želvy pocházející z pevniny Pandaria a jsou snadno obeznámeni se základními prvky: mapy, cesty, těžké předměty a přenášení sudů piva. Pohodlná a vytrvalá, dokonce i pomalá chůze pomáhá cestujícím do nové části světa nebo k odpočinku.

Dragon Turtle

 

 

Galery


 

 

Změna aktualizace


Battle for Azeroth Patch 8.3.0 (2020-14-01): Přidané povolání Death Knight.

Mist of Pandaria Patch 5.0.4 (2012-28-08): Přidaný.

 

 

 

Odkazy


Seznam hratelné rasy

Alliance Alliance
Neutrální Neutrální
Horde Horde

Základní rasa | Spojenecká rasa

 

 

 

 

Discord

  • TOPlist
  • Blizzard
  • Battle.net
  • Pegi 12
  • Online hra
  • Násilí
  • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006