Blood Elf - Rasa | WoWka CZ

Blood Elf


DeadKarlos | 17. Října 2019 | Návštěvnost 1165

 

The Burning Crusade The Burning Crusade

Blood Elfové (nebo sin'dorei, pro "Children of the Blood" v Thalassian) z Quel'Thalas jsou jedním z hratelných ras Hordy ve hře World of Warcraft, které byly představeny v datadisku The Burning Crusade. Kdysi byli známí jako vysocí elfové (High Elf), a dokonce byli spojenci s Aliancí, přejmenovali se poté, co jejich království bylo téměř zničeno obrovskými nemrtvými armádami Pohromy.

V důsledku toho našel reagující lord Lor'themar Theron pomoc na nejpravděpodobnějším místě - jejich bývalý generál Rangerů, Sylvanas Windrunner. Poté, co bojovali s magickými závislostmi po zničení svého zdroje energie, opuštěný svých bývalých spojenců v Alianci a zrady svého prince, tak Blood elfové vytrvali a našli místo pro sebe uvnitř Hordy.

Pomstychtiví outsideři

Téměř 7 000 let se společnost Vysokých elfů soustředila na posvátnou Sluneční studnu (Sunwell), magický pramen, který byl vytvořen pomocí lahvičky čisté tajemné (Arcane) energie z první Studnu věčnosti (Well of Eternity). Okouzlené království Quel'Thalas, vyživované a posílené silnými energiemi Sunwell, prosperovalo v zelených lesích severně od Lordaeronu.

 

Blood Elf

Historie


Během třetí války však byli vysocí elfové téměř z Azerothu vyhlazeni. V čele s rytířem smrti Arthasem se do Quel'Thalasu dostala Pohroma, armáda nemrtvých, která zabila téměř devadesát procent populace království. Arthas poté použil mystické studnu Sunwell, aby vzkřísil padlého nekromanta Kel'Thuzada, a to neodvolatelně pošpinění pramene studny.

Princ Kael'thas Sunstrider se obával, že by vyhladil jeho ubývající rasu, tak shromáždil skupinu obránců Quel'Thalasu a zničil pramen, aby odvrátil katastrofu. Ačkoli byli vysocí elfové ušetřeni neustálému vystavování temné energii studny Sunwell, v nepřítomnosti pramene trpěli strašnou abstinencí. V důsledku toho Kael'thas zoufale hledal způsob, jak pomoci svým lidem - koho přejmenovat na krvavé elfy--, a tak se vydal na zničený svět Outland. Tam se spojil s odpadlíkem démonem Illidanem Stormrageem v naději, že najde lék na ochromující abstinenci krvavých elfů.

Kael'thas ujistil své lidi, že jednoho dne se vrátí do Quel'Thalas a zavede je do ráje, ale čas odhalil, že jeho sliby nejsou nic jiného než lži. Na Outlandu se princ oblbnul, protože se spoléhal na energii fel, temnou a zkorumpovanou esenci ovládanou samotnou démonickou Plamennou legií. Nevěděl nic o Illidanovi, tak se Kael'thas také dostal pod vliv velitele legie, Kil'jaedena.

Při nabízení svého nového pána se vzpurný princ nakonec vrátil do Azerothu a zmocnil se studny Sunwell a doufal, že použije tento pramen jako prostředek k uvolnení Kil'jaedena do světa. Nakonec byl Kael'thas zabit dříve, než jeho bezohlednost mohla přinést Azeroth do ruin. Po Kil'jaedenově porážce dreaneiský prorok Velen očistil studnu Sunwell světlem naplněný srdce padlé naaru, čímž přeměnil pramen na zdroj jak svaté, i tajemné energie.

Blood elfové, inspirovaní znovuzrozením Sunwell, od té doby vstoupili do zářivé nové éry v historii jejich starověkých ras. Přestože někteří ellfové stále váhají, aby opustili svou závislost na tajemné magii, jiní přijali změnu ke zlepšení Quel'Thalas. Jen čas ukáže, jestli se blood elfové mohou vyhnout opakování tragických chyb své minulosti.

 

 

Rasové vlastnosti


Arcane TorrentArcane Torrent - aktivní - 1.5 min cooldown
Všichni nepřátelé v dosahu 8 yardů dostanou Silence na 2 sekundy a obnovuje 3% Mana (nebo 15 Energy, 15 Focus, 15 Rage, 1 Holy Power, 20 Runic Power nebo 1 Chi). NPC přeruší kouzlení na 3 sekundy.

 

Arcane AffinityArcane Affinity - pasivní
Zvýšený skill Enchanting skill zvýšený o 10.

 

Arcane ResistanceArcane Resistance - pasivní
Snižuje Arcane poškození, které dostanete o 1%.

 

Arcane AcuityArcane Acuity - pasivní
Získáváte bonusy o 2% více pro všechny sekundární staty (Haste, Critical Strike, Mastery, Versality) ze všech zdrojů.

 

 

Logo Forsaken

 

Dostupná povolání


HunterHunter

Burning Crusade

MageMage

Burning Crusade

PaladinPaladin

Burning Crusade

PriestPriest

Burning Crusade

RogueRogue

Burning Crusade

WarlockWarlock

Burning Crusade

Death knightDeath knight

WotLK

WarriorWarrior

Cataclysm

MonkMonk

Mists of Pandaria

Demon HunterDemon Hunter

Legion

 

 

Obecné informace


Startovní Lokace: Sunstrider Isle (Eversong Woods)

Hlavní město: Silvermoon

Rasový mount: Hawkstrider

Vládce: Lor'themar Theron

Jazyk: Thalassian, Orcish

 

 

Začínající oblast


Eversong Woods


Blood elfové po tisíciletí nazývali domovem Eversong Woods za zářivý domov, ale místo této zalesněné oblasti nebylo bez nebezpečí. Princ Arthas a Pohroma se během třetí války využití Sluneční studnu mystických elfů, a během třetí války zničil cestu skrz Eversong Woods. Doposud elfové intenzivně pracovali, aby vyhnali přetrvávající nemrtvé ze svých zemí a očistili rány Arthasova útoku, ale úkol není zdaleka u konce. Když se Quel'Thalas dívá na novou budoucnost, zajištění bezpečnosti a pohody Eversongu bude rozhodujícím prvním krokem.

Eversong Woods

 

Město


Silvermoon City


Před méně než dekádami lety bylo během brutální invaze Pohromy téměř zničené úžasné hlavní město elfů Silvermoon. Pod velením prince Arthase nemrtví pustošili město a pokračovali v ničení posvátných studní Sunwell. Navzdory této příšerné události se vysocí elfové - nyní známí jako krvavý elfové - snažili znovu vybudovat zničené město. Nejnověji znovuzrození Sunwell zvedlo nálady mezi elfy a nadále léčili Silvermoonovy jizvy v naději, že korunní klenot Quel'Thalas se vrátí do své dřívější slávy.

Silvermoon City

 

Vůdce


Lor’themar Theron


Regent Lord Lor’themar Theron si je dobře vědom utrpení, kterému čelili krvavý elfové v posledních letech. Poté, co přežil brutální invazi Pohromy do Quel'Thalasu, byl pověřen dohledem nad elfským královstvím, zatímco princ Kael'thas cestoval do Outlandu. Nedlouho poté byla Lor´themarova vůle testována, když se princ, zmocněný démonickými energiemi, vrátil do Azerothu a pokusil se použít Sunwell pro škodlivé účely. Kael'thas byl později zabit kvůli své zradě a nechal Lor’themar vést osud krvavých elfů. Se znovuzrození Sluneční studny nyní pro Quel'Thalas leží světlá budoucnost. Připadá v úvahu, že to bude Lor’themar, který zvětral mnoho nejtemnějších dnů království a vedl své lidi k jejich novému osudu.

Lor’themar Theron

 

Rasový mount


Hawkstrider


Když Kael'thas vedl své stoupence do zničeného světa Outlandu, ukázalo se, že pulzující jestřábi, kteří byli s nimi přivedeni, jsou vítaným připomenutím nádherných domů krvavých elfů v Quel'Thalas. Tato barevná ptačí zvířata, která jsou ceněna pro svou důvěryhodnost a rychlost, ztělesňují přirozenou krásu lesů v království krvavých elfů. Přestože v posledních letech došlo k tragédii Quel'Thalasu, jestřábi zůstávají nedílnou součástí každodenního života elfů.

Hawkstrider

 

 

Galery


 

 

Změna aktualizace


Battle for Azeroth Patch 8.1.0 (2018-11-12): Prostřednictvím questové linie, mohou získat Hertiage Armor.

Battle for Azeroth Patch 8.0.1 (2018-17-07): Přidány nové možnosti obličeje se zlatýma očima.

Legion Patch 7.0.3 (2016-19-07): Přidané povolání Demon Hunter.

Warlords of Draenor Patch 6.0.2 (2014-14-10): Aktualizovaný model rasy.

Cataclysm Patch 4.0.3 (2010-23-11):

 • Odstraněná rasová vlastnost: Magic Resistance, a změněná na Arcane Resistance.
 • Přidané povolání Warrior.

Wrath of the Lich King Patch 3.0.2 (2008-14-1):

 • Přidané povolání Death Knight.
 • Odstraněná rasová vlastnost: Mana Tap.
 • Odstraněná rasová vlastnost: Arcane Affinity.

The Burning Crusade Patch 2.0.1 (2006-12-05): Přidané.

 

 

Odstraněné vlastnosti


Magic ResistanceMagic Resistance - pasivní (Zrušené 4.0.3)
Snižuje šanci být zasažen kouzly o 2%.

 

Mana TapMana Tap - aktivní (Zrušené 3.0.2)
Snižuje cíli manu o X a nabíjí vás Arcane energií po dobu 10 minut. Tento účinek se nahromadí až 3krát.

 

 

 

 

Odkazy


Seznam hratelné rasy

Alliance Alliance
Neutrální Neutrální
Horde Horde

Základní rasa | Spojenecká rasa

 

 

 

 

Discord

 • TOPlist
 • Blizzard
 • Battle.net
 • Pegi 12
 • Online hra
 • Násilí
 • Sprostá slova

Webdesign DeadKarlos | Copyright DeadKarlos - WoWka © 11. 7. 2006